1. jun 2020 ob 15.00 - Vida Starič Holobar, Tina Trček, Anita Dernovšek

Trenutno berete:
1. jun 2020 ob 15.00 - Vida Starič Holobar, Tina Trček, Anita Dernovšek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
5. jun 2018
Prispevki
37
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 1. jun 2020
Ura izpita: 15.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: vzgojitelj predšolskih otrok - pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Vida Starič Holobar
Izpraševalec za ustavo: Tina Trček
Izpraševalec za slovenščino: Anita Dernovšek

Prijava poslana dne: 10. mar 2020
Potrditev prijave dne: 8. maj 2020
Obvestilo o izpitu dne: 15. maj 2020
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi jaz 1.6. ob 15.00 za enak naziv, enaki izpraševalci. Je to možno ali jim je prišlo do napake?
 
Ne vem kako to delajo. Po moje je možno, ker si za vsakega predvidijo 15 minut, potem je odvisno koliko hitro odgovarjaš in koliko ti morajo pomagati. Slišala sem, da dajo po 5 ljudi na isto uro,pol pa čakaš zunaj.
Ali ste gledala kakšna vprašanja postavljajo? Jaz nisem kaj dosti dobila, verjetno so bolj novi izpraševalci??
 
No, jaz imam natančneje ob 15.20 uro, samo za objavit, nisem imela izbire...15h ali 15.30. Vi ste prav 15h?
 
Ok super, samo da vem da je to možno, sem se bala da so se slučajno zmotili.
Ja tudi jaz sem upala da bi imela na razpolago več vprašanj, pa imata za ustavo in zakonodajo tako malo, da se moram vse dobro učit... vsaj prijazni sta se lahko tolaživa...
 
Pozdravljeni, jaz tudi imam enak dan in enako komisijo vendar imam uro ob 17.20. Grem pa opravljat drugič. Je pa normalno da dobijo po 3 isto uro in potem spet trije isto uro pa zunaj čakaš medtem ko notri sprašuje. Zdaj je prvič tako da imajo neke minute polek. Ali je bilo ob 15 ali 15.30 in na pol ure potem. Verjetno je zaradi ukrepov tako, malo drugače.
 
Pozdravljeni, jaz tudi imam enak dan in enako komisijo vendar imam uro ob 17.20. Grem pa opravljat drugič. Je pa normalno da dobijo po 3 isto uro in potem spet trije isto uro pa zunaj čakaš medtem ko notri sprašuje. Zdaj je prvič tako da imajo neke minute polek. Ali je bilo ob 15 ali 15.30 in na pol ure potem. Verjetno je zaradi ukrepov tako, malo drugače.
Kje ste padli prvič, pri kakšnem vprašanju če seveda ni skrivnost? So zelo zahtevni? Me je kar strah.
In hvala za pojasnilo nisem vedela. 🙂
 
Dejansko sem naredila samo ustavo pa nič drugega. Pa niso bile kriva vprašanja ali izpraševalke vendar je bil tako pretiran strah prisoten da sem se popolnoma zmedla in nisem več nič znala. Pa imela sem vse na kupo, vrsto osebnih težav in te potem z prisotnostjo z strahom onemogočijo. Zahtevni? so pa niso bili, ustavo sem naredila, ker sem jo prvo odgovarjala in se je videlo da še nisem popolnoma zabredla. Vprašanj pa se ne spomnim več, dejansko se jih nasledni dan že več nisem, menim da zaradi vsega kar še se je dogajalo sem vse pozabila.
 
Dejansko sem naredila samo ustavo pa nič drugega. Pa niso bile kriva vprašanja ali izpraševalke vendar je bil tako pretiran strah prisoten da sem se popolnoma zmedla in nisem več nič znala. Pa imela sem vse na kupo, vrsto osebnih težav in te potem z prisotnostjo z strahom onemogočijo. Zahtevni? so pa niso bili, ustavo sem naredila, ker sem jo prvo odgovarjala in se je videlo da še nisem popolnoma zabredla. Vprašanj pa se ne spomnim več, dejansko se jih nasledni dan že več nisem, menim da zaradi vsega kar še se je dogajalo sem vse pozabila.
Hvala za odgovor in vso srečo!
 
Jaz se tudi zelo bojim, da me bo panika zagrabla in da bom vse pozabila, zamešala. Srečno!
 
A ve ste se tudi učile podrobno - zakon o vrtcih - izobrazba vzgojitelja, svetovalnega delavca,...., pa koliko m2 morajo biti prostori, hodniki in te zadeve?
 
A ve ste se tudi učile podrobno - zakon o vrtcih - izobrazba vzgojitelja, svetovalnega delavca,...., pa koliko m2 morajo biti prostori, hodniki in te zadeve?
Za pomočnika vzg.? Zelo zelo podrobno jaz ne. Npr. to o izobrazbi se nisem, edino nazive ker ga. Holobar izprašuje sem videla. Mere prostorov m2 se pa še spomnim iz poklicnega tečaja ki sem ga lani zaključila.
 
Dobro jutro:sun:. Pa še eno vprašanje imam. Postopek za.pridebitev odločbe OPP. Če vzgojiteljica opazi, da je otrok drugačen,..... kako naprej?
Hvala za odgovor.
 
Dobro jutro:sun:. Pa še eno vprašanje imam. Postopek za.pridebitev odločbe OPP. Če vzgojiteljica opazi, da je otrok drugačen,..... kako naprej?
Hvala za odgovor.
To imam prav danes namen naso podravnateljico vprašati ker tudi nikjer ne najdem. Javim.
Greste delati za pomočnico ali vzgojiteljico.
 
Tudi za pomočnico... upam da bodo vprašanja kaj lažja za nas, ker že vse mešam in mi že gre vse iz glave, pa upam da stres ne bo naredil svoje tam pred njimi da vse pozabim 🤦‍♀️
 
Kaj pa ZOFVI, kako podrobno ste šli? Po moje glavno da vemo kaj ureja in določa ter cilje??
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.045
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.967
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
5
Ogledi
947
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
518
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 20. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
507
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
789

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu