1. jun 2020 ob 15.00 - Vida Starič Holobar, Tina Trček, Anita Dernovšek

Prispevki
8
Področje
Vrtec
Datum izpita: 1. jun 2020
Ura izpita: 15.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: vzgojitelj predšolskih otrok - pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Vida Starič Holobar
Izpraševalec za ustavo: Tina Trček
Izpraševalec za slovenščino: Anita Dernovšek

Prijava poslana dne: 10. mar 2020
Potrditev prijave dne: 8. maj 2020
Obvestilo o izpitu dne: 15. maj 2020

Prispevki
8
Področje
Vrtec
Ne vem kako to delajo. Po moje je možno, ker si za vsakega predvidijo 15 minut, potem je odvisno koliko hitro odgovarjaš in koliko ti morajo pomagati. Slišala sem, da dajo po 5 ljudi na isto uro,pol pa čakaš zunaj.
Ali ste gledala kakšna vprašanja postavljajo? Jaz nisem kaj dosti dobila, verjetno so bolj novi izpraševalci??

Prispevki
8
Področje
Vrtec
No, jaz imam natančneje ob 15.20 uro, samo za objavit, nisem imela izbire...15h ali 15.30. Vi ste prav 15h?

Prispevki
38
Ok super, samo da vem da je to možno, sem se bala da so se slučajno zmotili.
Ja tudi jaz sem upala da bi imela na razpolago več vprašanj, pa imata za ustavo in zakonodajo tako malo, da se moram vse dobro učit... vsaj prijazni sta se lahko tolaživa...

Prispevki
4
Pozdravljeni, jaz tudi imam enak dan in enako komisijo vendar imam uro ob 17.20. Grem pa opravljat drugič. Je pa normalno da dobijo po 3 isto uro in potem spet trije isto uro pa zunaj čakaš medtem ko notri sprašuje. Zdaj je prvič tako da imajo neke minute polek. Ali je bilo ob 15 ali 15.30 in na pol ure potem. Verjetno je zaradi ukrepov tako, malo drugače.

Prispevki
38
Pozdravljeni, jaz tudi imam enak dan in enako komisijo vendar imam uro ob 17.20. Grem pa opravljat drugič. Je pa normalno da dobijo po 3 isto uro in potem spet trije isto uro pa zunaj čakaš medtem ko notri sprašuje. Zdaj je prvič tako da imajo neke minute polek. Ali je bilo ob 15 ali 15.30 in na pol ure potem. Verjetno je zaradi ukrepov tako, malo drugače.
Kje ste padli prvič, pri kakšnem vprašanju če seveda ni skrivnost? So zelo zahtevni? Me je kar strah.
In hvala za pojasnilo nisem vedela. 🙂

Prispevki
4
Dejansko sem naredila samo ustavo pa nič drugega. Pa niso bile kriva vprašanja ali izpraševalke vendar je bil tako pretiran strah prisoten da sem se popolnoma zmedla in nisem več nič znala. Pa imela sem vse na kupo, vrsto osebnih težav in te potem z prisotnostjo z strahom onemogočijo. Zahtevni? so pa niso bili, ustavo sem naredila, ker sem jo prvo odgovarjala in se je videlo da še nisem popolnoma zabredla. Vprašanj pa se ne spomnim več, dejansko se jih nasledni dan že več nisem, menim da zaradi vsega kar še se je dogajalo sem vse pozabila.

Prispevki
38
Dejansko sem naredila samo ustavo pa nič drugega. Pa niso bile kriva vprašanja ali izpraševalke vendar je bil tako pretiran strah prisoten da sem se popolnoma zmedla in nisem več nič znala. Pa imela sem vse na kupo, vrsto osebnih težav in te potem z prisotnostjo z strahom onemogočijo. Zahtevni? so pa niso bili, ustavo sem naredila, ker sem jo prvo odgovarjala in se je videlo da še nisem popolnoma zabredla. Vprašanj pa se ne spomnim več, dejansko se jih nasledni dan že več nisem, menim da zaradi vsega kar še se je dogajalo sem vse pozabila.
Hvala za odgovor in vso srečo!

Prispevki
8
Področje
Vrtec
A ve ste se tudi učile podrobno - zakon o vrtcih - izobrazba vzgojitelja, svetovalnega delavca,...., pa koliko m2 morajo biti prostori, hodniki in te zadeve?

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Na vrhu