Resource icon

1. in 2. del zapiskov za strokovni izpit VIZ po katalogu iz leta 2018 2022-01-09

Trenutno berete:
1. in 2. del zapiskov za strokovni izpit VIZ po katalogu iz leta 2018

Prispevki
4
Hvala tudi z moje strani, sem si ravno danes natisnila :). Če prav razumem, je tu zakonodaja, ki nam je vsem skupna, ne glede na področje dela (sklop)?

Prispevki
4
Naziv
mag. prof. slov.
Hvala tudi z moje strani, sem si ravno danes natisnila :). Če prav razumem, je tu zakonodaja, ki nam je vsem skupna, ne glede na področje dela (sklop)?
Zapiski zajemajo 1. sklop, ki ga moramo znati vsi – ustavno ureditev Republike Slovenije, ureditev institucij Evropske unije in njenega pravnega sistema, predpise, ki urejajo človekove ter otrokove pravice in temeljne svoboščine in 2. sklop – predpise, ki urejajo področje vzgoje in izobraževanja – ta del je prilagojen za tiste, ki poučujemo v OSNOVNIH ŠOLAH. :)

Prispevki
4
Naziv
mag. prof. slov.
Živjo. Ima kdo najnovejše zapiske za strokovni izpit v celoti, vse kar je potrebno znati? Hvala.
Najnovejši katalog za strokovni izpit je bil izdan 2018, ti zapiski, ki vsebujejo čisto vse, razen slovenščine, pa so bili narejeni slaba dva meseca nazaj, tako da kaj novejšega boste težko našli. :)

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zadnji prispevki

Na vrhu