Resource icon

1. in 2. del zapiskov za strokovni izpit VIZ po katalogih iz 2018 in 2021 2022-01-09

Trenutno berete:
1. in 2. del zapiskov za strokovni izpit VIZ po katalogih iz 2018 in 2021

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hvala tudi z moje strani, sem si ravno danes natisnila :). Če prav razumem, je tu zakonodaja, ki nam je vsem skupna, ne glede na področje dela (sklop)?
 
Hvala tudi z moje strani, sem si ravno danes natisnila :). Če prav razumem, je tu zakonodaja, ki nam je vsem skupna, ne glede na področje dela (sklop)?
Zapiski zajemajo 1. sklop, ki ga moramo znati vsi – ustavno ureditev Republike Slovenije, ureditev institucij Evropske unije in njenega pravnega sistema, predpise, ki urejajo človekove ter otrokove pravice in temeljne svoboščine in 2. sklop – predpise, ki urejajo področje vzgoje in izobraževanja – ta del je prilagojen za tiste, ki poučujemo v OSNOVNIH ŠOLAH. :)
 
Živjo. Ima kdo najnovejše zapiske za strokovni izpit v celoti, vse kar je potrebno znati? Hvala.
 
Živjo. Ima kdo najnovejše zapiske za strokovni izpit v celoti, vse kar je potrebno znati? Hvala.
Najnovejši katalog za strokovni izpit je bil izdan 2018, ti zapiski, ki vsebujejo čisto vse, razen slovenščine, pa so bili narejeni slaba dva meseca nazaj, tako da kaj novejšega boste težko našli. :)
 
Top zapiski...js si delam svoje in so mi ti zapiski zelo pomagali, vsaj tisto kar moramo vsi znati isto :)

Hvala :)
 
Pozdravljeni,
gledam kataloge na naslednji povezavi Prijava na strokovni izpit na področju vzgoje in izobraževanja | GOV.SI
Drugi in tretji katalog sta novejšega datuma kot tisti, na podlagi katerega so delani zapiski. Je kdo slučajno analiziral in ugotavljal, kakšne so razlike? Prvi pa dejansko nosi letnico 2018. Ni mi čisto jasno, kako gre tole...
Lp, Melly

PS: A je kdo po teh zapiskih in ne da bi študiral kar koli drugega uspešno opravil? ;) :)
 
Zdravo, ti zapiski so delani po prvem katalogu iz 2018 in drugem iz 2021 (tretji, slovenscina, je prav tako 2021, ampak tega ti zapiski ne vsebujejo). ☺️
 
Ravno se učim in sem opazila, da v Konvenciji otrokovih pravic manjkajo naslednji členi, tako da jih dodajte: 5, 19, 20, 38, 39, 40 ☺️
 
Napaka je na str. 4 pri himni. Duhovnik Stanko Premrl je umrl leta 1965 in torej leta 1989 nikakor ni mogel uglasbiti Zdravljice. Pravi datum uglasbitve je 1905, prva javna objava pa januarja 1906.
 
Napaka je na str. 4 pri himni. Duhovnik Stanko Premrl je umrl leta 1965 in torej leta 1989 nikakor ni mogel uglasbiti Zdravljice. Pravi datum uglasbitve je 1905, prva javna objava pa januarja 1906.
Super, hvala! To je bilo le prekopirano iz drugih, starejsih zapiskov nekoga drugega, nisem sploh preverjala, ker se mi tale letnica ni zdela ravno pomembna 🙈
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
National Geographic Photo Ark z močjo fotografije spodbuja ljudi, da pomagajo zaščititi ogrožene...
Odgovori
0
Ogledi
170
  • Članek
Na srednjih šolah in drugih izobraževalnih organizacijah se s pisnim izpitom iz angleščine...
Odgovori
0
Ogledi
185
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
522
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
346
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
364
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
324
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
292

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu