1. 3. 2011 - Počkar, Hladin, Rakovec Žumer

Trenutno berete:
1. 3. 2011 - Počkar, Hladin, Rakovec Žumer

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
8. dec 2010
Prispevki
6
Zivjo!

Strokovni izpit imam 1.3. 2011 (srednja sola). ali se se kdo pripravlja za ta datum? Ravnokar se "ukvarjam" z zakonodajo...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: ZAKONODAJA - najnovejša vprašanja

Sicer ni vprašanje za pod to temo, ampak vseeno. Suzana, kdaj si se prijavila) Sama čakam datum. Sem pa tudi v srednji šoli (svetovalna služba).
 
Re: 1. 3. 2011 - ???

Zivjo,

Tjapur (zal ne vem imena): na izpit sem se prijavila konec januarja. Klicala sem na ministrstvo (me je zanimalo kdaj priblj bom na vrsti) in so mi sporocili, da naceloma 1.3. ampak nisem se nic prejela pisno (dobis baje 14 dni pred rokom), Zato tudi se ne vem kdo bo v komisiji.

LP, S
 
Re: 1. 3. 2011 - ???

Danes sem dobila pošto. Strokovni izpit imam 1.3. ob 15.30 (srednja šola oz. svetovalna služba).

V komisiji so za zakonodajo Nives Počkar, za ustavo Marija Hladin in za slovenščino Irena Rakovec Žumer. Upam, da se bomo ženske med sabo vredu razumele :). Še kakšen sotrpin/ka?
 
Re: 1. 3. 2011 - ???

Zivjo "Tjapur",

jaz se trenutno ucim zakonodajo. Glede na to, da imava obe izpit 1.3. , predlagam ,da bi se skupaj dobili in ponavljali snov, ce se strninjas ?
Sem iz Ljubljane.

Sporoci!
lp!
 
Re: 1. 3. 2011 - ???

Jaz sem žal iz Maribora in hodim še delat. Se pa trenutno učim ustavo. Slovenščino sem predelala. Čaka me pa še cela zakonodaja. Žal se zaradi razdalje ne bova morali dobivati, se pa vidiva na izpitu. Ti je poznana kaj komisija? Jaz nikjer o teh gospeh nič ne najdem.

Lp, Tjaša
 
Re: 1. 3. 2011 - ???

Pa se tole : v komisiji imam Skerjanc, Praprotnik ter Gomboc.

Kakrsnekoli informacije - namig- glede komisije so dobrodošle ! Hvala vnaprej!!:))
 
Živjo!
Js mam na isti datum izpit in pri isti komisiji. Če si za, se lahko slišva in malo podebatirava ;)

lp, Janja
041 822 582
 
Hvala!!!

Super je bilo in sem uspešno prestala izpit.

V komisiji je namesto Počkarjeve bila gospa Kresal Sterniša.

Lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 12. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 15. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
6
Ogledi
902

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu