1. 2. 2011 - Tomič, Praprotnik, Žist

Trenutno berete:
1. 2. 2011 - Tomič, Praprotnik, Žist

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
25. jan 2011
Prispevki
4
Živjo!
Tudi jaz imam 1. 2. izpit in o komisiji nisem uspela veliko izvedeti. Menda naj bi bili ok, kako bo bom pa videla. Sem optimist, oz. se trudim biti. :)
Če kdo ve kaj več o komisiji, naj deli izkušnjo. Izpit imam ob 15.30 in ga opravljam za vzgojiteljico.

Veliko uspeha in tudi sreče vsem!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Uporabnik Apolonija je napisal:
Živjo!
Tudi jaz imam 1. 2. izpit in o komisiji nisem uspela veliko izvedeti. Menda naj bi bili ok, kako bo bom pa videla. Sem optimist, oz. se trudim biti. :)
Če kdo ve kaj več o komisiji, naj deli izkušnjo. Izpit imam ob 15.30 in ga opravljam za vzgojiteljico.

Veliko uspeha in tudi sreče vsem!

Jaz mam tut to komisijo pa nevem ničesar!!
veliko sreče!!!!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
528
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 1. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
815
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
743
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
9
Ogledi
713
Pozdravljeni. Ne najdem veliko vprašanj izpraševalke Laure Praprotnik (USTAVA). Lahko kdo...
Odgovori
2
Ogledi
903

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu