1. 2. 2011 - Bele, Čebular Musar in Gombač

Trenutno berete:
1. 2. 2011 - Bele, Čebular Musar in Gombač

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
17. jan 2011
Prispevki
3
Zivjo,
tudi mene caka le se ta "grozna" ovira, ki jo imenujemo strokovni izpit.
Tudi jaz imam datum 1. februarja ob 15.30, vendar pa komisijo v drugacni sestavi, kot sem videla pri drugi kolegici. In sicer: Bele, Čebular Musar in Gombač.

Pa gremo veselo na delo. Me pa zelo veseli, da se najde tudi kaksen zelo uporaben forum in nam s tem prikrajsa mnogo zivcev pri iskanju literature, zapiskov ... Zato vsem, ki ste prispevali k temu, HVALA :D

Lep pozdravček :D
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hmm, zanimivo. JC_thinking.gif Tudi jaz imam ob 15.30. Sestava komisije pa tako drugačna. Je možno,da so kaj zamenjali ali je odvisno ali delaš izpit za vzgojitelja ali učitelja?? LP
 
nič niso zamenjali....odvisno je od tega ali delaš strokovni izpit za vzgojitelja ali učitelja...

lp
 
Živjo!

Tudi jaz imam zgoraj napisano komisijo 1. 2. 2011 ob 15. 30 uri. Ali mi lahko kdo pove kaj več o njih? Morda kdo ve na čim imajo poudarek?

LP
Andrej
 
Živjo!
Jaz sem tudi med mučeniki :|
Tudi meni so poslali, da imam ob 15. 30.
O sami komisiji nisem nič pametnega našla, razen to, da je ga. Bele zelo prijazna in da ne išče neznanja. Kar vzpodbudno a ne? Laie_60A.gif

Uspešno učenje vsem skupaj pa kamlu nasvidenje!
 
Na strokovnem izpitu je prišlo do spremembe pri pofesorici slovenščine, imeli smo drugo. Njenega imena se na žalost ne spomnim (morda me bo katera druga znala dopolniti). Rada bi povedala, da so bili vsi zelo prijazni in resnično niso iskali neznanja. Pomagali so ti s podvprašanji. Vse izpraševalke pa so bile tudi obrazno zelo nenastrojene in prav videlo se je, da te nimajo namena zafrkavat. Kdor bo imel zgoraj imenovano komisijo, naj se jih nikar ne boji.

Vprašanja, ki so mi jih pa zastavili pa so:
USTAVA: evr. komisija (+ kateri naš organ lako primerjaš z njo), konvencijo (načelo, kaj otrok sploh pomeni)
ZAKONODAJA: zakone nasploh, zoš, tedenska obveznost učiteljev, individualiziran in diferenciran program, napredovanje učiteljev v nazive,plačne razrede in dopust učiteljev
SLO: napake s priprav, premi in odvisni govor, postavljanje vejice na primerih (pravila) in zvočne prvine govora.

Morda sem še kakšno podvprašanje spustila, ampak v grobem je bilo to to.

lp
 
Živjo!
No tudi jaz sem ga uspešno opravila JC_goody.gif
Moram povedat, da je bila komisija res zelo uredu, prijazna, nasmejana ...
Vprašanja:
Ustava: pravica do svobodnega gibanja, pravica do izobraževanja, evropska komisija (glavne naloge).
Zakonodaja: imenovanje ravnatelja, sestava sveta šole, šolska inšpekcija, subvencioniranje šole v naravi.
Slovenščina: državni, uradni jezik, zapisovanje polglasnika (liter, ministrski), pravopis.

Veliko sreče in poguma!!!!!!

LP
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 12. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
742

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu