1. 12. 2011 - Šenica Pavletič, Mavri, Križnar

Trenutno berete:
1. 12. 2011 - Šenica Pavletič, Mavri, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
31. jul 2011
Prispevki
17
Področje v šolstvu: razredni pouk

Izpraševalci
  • USTAVA: Vanja Mavri
  • ZAKONODAJA: Verica Šenica Pavletič
  • SLOVENŠČINA: Nives Križnar
Sporočilo: Ali ima še kdo ta dan strokovni izpit? Je že kdo imel koga od teh v komisliji? beg.gif

Lp in srečno vsem mojim sotrpinom tu na forumu l_googd_luck.gif
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hojla grin.gif

Super, vsaj nekdo, da je še na isti dan kot jaz happy0064.gif Da nisem sama... :)
Sem ti napisala moj email, da lahko tam kaj več pokomentirava. grin.gif

Lep dan dance3.gif
 
Zdravo,

žal (ali na srečo) sem tudi jaz prišla na vrsto. scare.gif

Se že kaj učita?

lp

Maja
 
Jaz pa sem poslala 17. 10. in tudi čakam na pismo ... 20. 10. so mi poslali pismo, da izpolnjujem pogoje, tako da zdaj čakam na datum. Vidim, da se zelo različno čaka.
 
Ja, res se različno čaka. JC_thinking.gif
Najbrž čakajo določeno število kandidatov iz iste smeri (npr. razredni pouk, vzgojiteljice ...) in šele nato dajo datume in te "iste ljudi" skupaj.
Buuu ... JC_thinking.gif Pomojem je tako ...
 
Jaz sem dobila datum točno 2 tedna po oddaji prijave... mislim, da sem oddala prijavo 14.10. tam nekje...:)

punce, z dobro voljo bomo tole vse spravle skoz...nič bat...:) sam je pa res, da je treba imet tudi malo sreče, da ne dobiš ravno vprašanja o katerem pojma nimaš...ker je škoda mislit, da bomo na izpitu pa res čisto, čisto vse znale...:)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.966
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.055
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
498

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu