02.06. 2020 ob 15.30 - TRILAR, ŽGAJNAR, RIGLER ŠILC

Trenutno berete:
02.06. 2020 ob 15.30 - TRILAR, ŽGAJNAR, RIGLER ŠILC

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
8. okt 2019
Prispevki
2
Datum izpita: 2.6.2020
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok

Izpraševalec za zakonodajo: TRILAR
Izpraševalec za ustavo: ŽGAJNAR
Izpraševalec za slovenščino: RIGLER ŠILC

Prijava poslana dne: 2. apr 2020
Potrditev prijave dne: 11. maj 2020
Obvestilo o izpitu dne: 15. maj 2020
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni. Zanima me, kaj je spraševala ga. Trilar. Sem brskala za njenimi vprašanji, pa je le malo objav mlajših od enega leta. Bi bila hvaležna za osvežitev. :)
 
Pozdravljeni. Zanima me, kaj je spraševala ga. Trilar. Sem brskala za njenimi vprašanji, pa je le malo objav mlajših od enega leta. Bi bila hvaležna za osvežitev. :)
POZDRAV!
SEM IMELA ZELO PRIJETNO KOMISIJO!!!
Če pokažeš znanje ti zelo pomagajo, res pa da Trilarjeva zgleda bolj stroga, vendar je zelo človeška. Spraševala me je zakon o vrtcih, (je želela kar točen citat zakona),pogoji za vpis v vrtec, kriteriji za vpis, kaj se zgodi ce je več vpisanih kot prostih mest?
Ustava: EVROPSKI SVET IN SVET EVROPSKE UNIJE, presednik države, otrokove pravice.
Slovenščina; iz priprave, dala besede določiti spol samostalnika, funkcijske zvrsti, katera je značilna beseda slenga v vrtcu( jesti_ papati). Pregibanje besed.
sem naredila, so zelo prijazni. Vso srečo vsem.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Statistični urad je v rubriki Eksperimentalna statistika objavil prispevek Satelitski računi za...
Odgovori
0
Ogledi
158
Datum izpita: 24. apr 2024 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
2
Ogledi
257
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
673
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 15. maj 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
591

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu