Nove objave

Datum izpita: 25. jan 2022 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
34
Ogledi
711
Datum izpita: 9. feb 2022 Ura izpita: 17.00 Področje v šolstvu: drugo Strokovni naziv...
Odgovori
2
Ogledi
123
  • Zaklenjeno
  • Vprašanje
Pozdravljeni, bi bil kdo pripravljen deliti/prodati kvalitetne zapiske za cel strokovni izpit za...
Odgovori
2
Ogledi
697
Uradni list Republike Slovenije št. 10/2022 z dne 21. januarja 2022 dobite na naslednjih...
Odgovori
0
Ogledi
71
Uporabnik Kvrh je objavil novo gradivo: 1. in 2. del zapiskov za strokovni izpit VIZ po...
Odgovori
9
Ogledi
413
Pozdravljeni, ali mi lahko kdo pomaga kam naslovim naslove seminarjev, predavanj katere sem...
Odgovori
0
Ogledi
83
Uradni list Republike Slovenije št. 9/2022 z dne 20. januarja 2022 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
83
Pozdravljeni! Mene pa zanima, če je med vami kakšen svetovalni delavec na OŠ/SŠ in na kakšen...
Odgovori
0
Ogledi
143
  • Članek
Predogledna sličica: Nadaljuj z branjem... - - - Vir za forum: Safe.si, safe.si Pustite...
Odgovori
0
Ogledi
142
  • Članek
V sredo v veljavo stopa nov vladni odlok o izjemah pri karanteni. To bodo po novem pod...
Odgovori
0
Ogledi
53
  • Članek
Šolski sindikat Sviz je zaradi vse bolj zahtevnih razmer v vrtcih in šolah ob novem valu okužb...
Odgovori
0
Ogledi
99
Uradni list Republike Slovenije št. 8/2022 z dne 17. januarja 2022 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
87
Uradni list Republike Slovenije št. 7/2022 z dne 14. januarja 2022 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
57
  • Vprašanje
Pozdravljeni! Nujno bi potrebovala informacijo kaj vse mora napisati mentor v poročilo o...
Odgovori
2
Ogledi
114
Uradni list Republike Slovenije št. 6/2022 z dne 14. januarja 2022 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
111
https://www.1ka.si/a/8022c661 Pozdravljeni. Prosim za vašo pomoč, pri reševanju te kratke...
Odgovori
0
Ogledi
99
Pozdravljeni! Mogoče kdo ve, ali lahko napreduješ v naziv svetovalec izredno? Namreč imam že vse...
Odgovori
0
Ogledi
204
Živijo, sem diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok, trenutno še brez strokovnega izpita...
Odgovori
16
Ogledi
2.954
Zdravo! Posiljala sem prosnje za projekt prva zaposlitev in tako imela nekaj razgovorov v...
Odgovori
1
Ogledi
830
Pozdravljeni, zanima me ali morda kdo ve, kaj vse je potrebno našteti pri temeljnih mejnikih...
Odgovori
3
Ogledi
303

Dobrodošli na

Registrirani uporabniki Foruma Mladi učitelj imajo več ugodnosti.
Vabljeni k brezplačni registraciji in uporabi foruma!

Ali ste vedeli?

Za lažje in hitrejše brskanje po forumu uporabljajte forumski iskalnik.
Iskanje po forumu

Zadnje gradivo

Na vrhu