Resource icon

Zapiski Vprašanja z odgovori - Vrtci 2014-05-19

  • Anonimno
  • Povprečna ocena: 5,00
  • Različica: 2014-05-19
Pregledno, brez površnosti, lepo urejeno. Hvala!
super zapiski! manjka samo svet vrtca, svet staršev in strokovni organi v vrtcu
Woda
Woda
Hvala :)
Res je, v skripti ni sveta vrtca, staršev in strokovnih organov. Priporočam, da si sami poiščete še te stvari. Sem imela to "srečo", da je bilo eno izmed vprašanj tudi o strokovnih organih vrtca ... :S
Nimam kaj dodati, kot samo
HVALA:) zapiski so zelo dobri, človeku pa ni treba zgubljat dargocenega časa z iskanjem podatkov, zelo v pomoč
I
  • Izbrisani uporabnik
  • Povprečna ocena: 5,00
  • Različica: 2014-05-19
pregledno
Super napisano. Lepo razčlenjeno in pregledno.
Zanima me, je to (poleg sveta vrtca, staršev in strokovnih organov) vse kar se tiče zakonodaje na strokovnem izpitu za pomočnico vzgojiteljice?
Hvala in lep dan :)
Woda
Woda
Ni važno, če se učiš za pom. vzgojiteljico ali vzgojiteljico - poznati moraš vse kar zahteva katalog.
Jaz mislim, da je v mojih zapiskih zajeto vse (razen tistega kar imaš v oklepaju). Ali je slučajno še kdo opazil, da bi kaj manjkalo?
  • Anonimno
  • Povprečna ocena: 2,00
  • Različica: 2014-05-19
Gre za copy-paste zakona in pravilnikov. Pri tem pa je več napak in nepopolnih odgovorov. Npr.
Kdaj pogodba lahko preneha?
Pogodba se sklene za določen čas, ki ne sme biti krajši od enega leta in se ne sme izteči pred koncem šolskega leta.
Pravi odgovor:
Vrtec pred iztekom pogodbenega roka razdre pogodbo v naslednjih primerih:

- če je nosilcu izvajanja, ki ima sklenjeno delovno razmerje z vrtcem, izrečen ukrep prenehanja delovnega razmerja,

- če je nosilec izvajanja, ki ima sklenjeno delovno razmerje z vrtcem, začasno odstranjen z dela,

- če se razmere na strani nosilca izvajanja tako spremenijo, da ne zagotavljajo več izvajanja programa predšolske vzgoje skladno z zakonom, drugimi predpisi ter pogodbo, ki urejajo področje predšolske vzgoje, in

- če prenehajo potrebe po tej obliki dela.
Nazaj
Na vrhu