Splošne informacije

Splošne diskusije o pripravništvu v vzgoji in izobraževanju.
Teme
51
Prispevki
1.182

[arhiv] Plačano pripravništvo

Razpisi in diskusije. *podforum je arhiviran
Teme
5
Prispevki
260
Teme
5
Prispevki
260

[arhiv] Volontersko pripravništvo

Razpisi in diskusije. *podforum je arhiviran
Teme
38
Prispevki
1.262
Teme
38
Prispevki
1.262

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Končala sem volontersko pripravnišvo in sedaj moram oddati svoj dnevnik. Zanima me, če mora le-ta vsebovati še kaj poleg mojega dejanskega...
Odgovori
15
Ogledi
7.324
Pozdravljeni! Sprva bi se zahvalila za ta forum, ker je več kot očitno zelo uporaben. Berem teme o pripravništvu in sem zaenkrat še malo zmedena...
Odgovori
4
Ogledi
2.353
V pomoč so spodaj zapisane naloge pripravnike vzete iz Pravilnika o pripravništvu strokovnih delavcev na področju vzgoje in izobraževanja. 21...
Odgovori
1
Ogledi
4.700
Živjo imam vprašanje glede statusa. Pred 14 dnevi sem diplomirala na Pedagoški fakulteti, oktobra pa začnem z volonterskim pripravništvom na OŠ...
Odgovori
14
Ogledi
11.881
  • Zaklenjeno
Živjo! Tako kot vsi v tem roku, sem tudi sama dobila odobreno pripravništvo v OŠ. Toda sedaj sem malce v dilemi, kajti delam tudi tečaj za...
Odgovori
1
Ogledi
1.125
V pomoč so spodaj zapisane naloge mentorja pirpravniku vzete iz Pravilnika o pripravništvu strokovnih delavcev na področju vzgoje in...
Odgovori
0
Ogledi
3.565
V pomoč je spodaj zapisan program pripravništva iz Pravilnika o pripravništvu strokovnih delavcev na področju vzgoje in izobraževanja. 17. člen...
Odgovori
0
Ogledi
3.565
Pozdravljeni, decembra sem diplomirala na Fakulteti za šport in na eni srednji šoli se mi z novim šolskim letom odpra možnost zaposlitve. Zanima...
Odgovori
5
Ogledi
3.353
še koga to moti? sama sem v situaciji, ko že več kot pol leta iščem službo, pišem prošnje, klicarim, trkam na vrata, pa se vse ustavi pri dejstvu...
Odgovori
13
Ogledi
8.955
Pozdravljeni, sem nova na forumu in imam vprašanje glede pripravništva. Po izobrazbi sem diplomirana pedagoginja - smer andragogika. Zanima me...
Odgovori
0
Ogledi
1.560
  • Zaklenjeno
Zunaj je nov razpis za pripravniška mesta... Zanim pa me, zakaj v razpisu ni omenjenih plačanih pripravništev? Ali na tem razpisu nebodo razpisali...
Odgovori
24
Ogledi
11.471
  • Zaklenjeno
Razpis je objavljen na strani MIZŠ (maj 2013): tukaj Direktna povezava...
Odgovori
88
Ogledi
31.986
Pozdravljeni! Zaključila sem študij pedagogike in sociologije in me zanima, če lahko opravljam pripravništvo kot svetovalna delavka tudi v vrtcu...
Odgovori
3
Ogledi
3.751
Pozdrav... sem novi tukaj in nisem vedel kam naj sploh napišem vprašanje glede pripravništva na sploh, zatorej sem se odločil v forum...
Odgovori
57
Ogledi
20.834
Prosim, če mi lahko poveste, če lahko zaprosim oz. prijavim pripravništvo v več različnih vrtcih? Hvala!
Odgovori
5
Ogledi
3.173
  • Zaklenjeno
Razpis je objavljen na strani MIZKŠ (november 2012): tukaj Direktna povezava (prekopirajte povezavo v naslovno vrstico brskalnika)...
Odgovori
144
Ogledi
29.380
Pozdravljeni! Opravljam prostovoljno pripravništvo na osnovni šoli. Nikjer še nisem zaslednila podatka o nadomeščanju in sicer, če se nadomeščanje...
Odgovori
1
Ogledi
1.520
Pozdravljeni, zaključujem dvopredmetni UNI program pedagogika in zgodovina, iz obojega sem delala dve ločeni diplomi, moj naziv bo prof...
Odgovori
1
Ogledi
2.258
Pripravništva, ki jih morajo opravljati vsi študenti, ki bodo delali v javni upravi, v vzgoji in izobraževanju, pa pravniki in zdravniki, trajajo...
Odgovori
0
Ogledi
1.531
Preberite članek v Delu: Sindikati: Pripravništvo vodi v revščino mladih | Mladi učitelj
Odgovori
0
Ogledi
1.092

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu