Diskusije o izpitnih vprašanjih

Diskutirajte o vprašanjih in odgovorih na izpitu iz slovenščine. Izkoristite prednost foruma in si pomagajte med seboj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dvojina, šest sklonov in kaj še? Hvala za pomoč...
Odgovori
3
Ogledi
1.703
Pozdravljeni uporabniki/ce! Zanima me, katere zapiske uporabiti za 2. raven slovenščine za pomočnico vzgojiteljice? Možnih zapiskov je kar...
Odgovori
3
Ogledi
2.277
Pozdravljeni, prosila bi vas, če mi lahko pomagate z odgovori na naslednja vprašanja (vprašanja sem zasledila na forumu): 1. Kako se tujci naučijo...
Odgovori
7
Ogledi
3.262
Pozdravljeni, mene pa zanima, če kdo ve, kakšne vrste slovarjev poznamo? +primeri Hvala
Odgovori
1
Ogledi
2.237
Še znamo vse podrobnosti naše slovnice? Pozabavajte se s kvizom: http://lisac-lisac.si/kviz/test/ Po kvizu lahko tukaj objavite vaš rezultat
Odgovori
2
Ogledi
7.371
Ker ne vem, kje zastaviti vprašanje, ga bom kar tukaj. Ali je res, da prof. slov. dobimo drugačna (bolj podrobna, zapletena) vprašanja kot...
Odgovori
3
Ogledi
3.191
Pri učenju slovenščine, iz katere me čaka str.izpit v torek sem prišla do izraza,ki ga ne znam razložiti..in sicer, pri slušnih ali zvočnih...
Odgovori
5
Ogledi
9.913
Pozdravljeni, zanima me, ali ima kdo celotno gradivo, ki ga je potrebno predelati za slovenščino (ali pa kdo ve, kje naj ga najdem)? Ne bi rada...
Odgovori
6
Ogledi
4.401
Prosila bi za pomoč; v pripravi imam zelo neroden stavek in ne vem, če je vejica postavljena pravilno: ... za koliko več je učencev z modrimi...
Odgovori
2
Ogledi
2.988
1 Mene zanimajo vse retorične figure pri literarnem delu sonetje nesreče in slovo od mladosti lep pozdrav
Odgovori
0
Ogledi
2.670
kaj je prav tujcev ali tujcov????????????????? zakaj je prav tujcev-katero pravilo je to???????????????????
Odgovori
2
Ogledi
2.595

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu