Diskusije o izpitnih vprašanjih

Diskutirajte o vprašanjih in odgovorih na izpitu iz slovenščine. Izkoristite prednost foruma in si pomagajte med seboj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni! Ali mi lahko nekdo, ki je že dal lektorirati pripravo pogleda in pove, kako se piše pravilno: a) Področje dejavnosti: Jezik ali...
Odgovori
0
Ogledi
1.064
Pozdravljeni sotrpini :) V ponedeljek imam strokovni izpit in se ne znajdem kaj povedati pri "OPIŠI SSKJ"!!!! PROSIM ZA VAŠE ODGOVORE!!!!
Odgovori
2
Ogledi
1.547
Pozdravljeni, mi lahko kdo prosim pomaga s primeri za nekončno intonacijo (padajočo in rastočo). Najlepša hvala že v naprej. Urška
Odgovori
0
Ogledi
1.135
Mi lahko kdo prosim napiše ali posreduje kaj so to mašila? Ne najdem nikjer kaj točno so (naštet). Je to enako kot govorne motnje (sigmatizem...
Odgovori
2
Ogledi
3.086
Pozdravljeni, ali bi mi kdo znal povedati, kaj vse bi povedali kot odgovor na vprašanje "Kategorije samostalnika? Podrobneje posebnosti...
Odgovori
5
Ogledi
2.276
Pozdravljeni, ali je kdo imel pri slovenščini izpraševalko Majdo Baligač? Na forumu ne najdem vprašanj. Hvala in lp.
Odgovori
4
Ogledi
2.153
Pozdravljeni. Ali je kdo imel izpraševalko Tino Petek? Hvala za odgovore.
Odgovori
0
Ogledi
2.270
Zdravo. Ali je kdo imel izpraševalko K. Čokl? Prosila bi za vprašanja. Hvala.
Odgovori
0
Ogledi
1.418
Zanima me, če obstajajo kje vprašanja za izpraševalko Šolinc Ovtar?
Odgovori
0
Ogledi
2.696
Zdravo, zanima me, če je kdo v kratkem imel gospo Katjo Arzenšek Konjajevo za izpraševalko pri slovenskem jeziku in bi lahko zapisal katera...
Odgovori
0
Ogledi
2.305
Pozdravljeni. Enostavčne povedi vsebujejo en stavek. Stavek sestavljajo besede okrog osebne glagloske oblike/povedka. Zanima me, če lahko med...
Odgovori
0
Ogledi
2.052
Kako pravilno navajamo vire? Kam damo internetne vire?
Odgovori
1
Ogledi
2.124
Kako tvorimo svojilne pridevnike slovenskih in tujih besed na -ski in -ški, kakšna so pravila? npr: Sidney (opera) Umag (zaliv) Moskva (trg)...
Odgovori
2
Ogledi
1.373
Pozdravljeni! Prosila bi za malo pomoči pri naslednjih vprašanjih, ne v katalogu ne v zapiskih sledeče ni omenjeno.... - Elektronska pošta in...
Odgovori
0
Ogledi
2.804
Pozdravljeni, imam eno vprašanje ... kako se prav napiše Kozlovska sodba v Višnji Gori ali Višnji gori? Pravila so mi popolnoma jasna - kot...
Odgovori
1
Ogledi
2.728
Glede poročila, to si opisala, da je kratko besedilo, da vsebuje bistvene podatje, je jedrnato,...vsebuje vir informacij in podpis. Ali si mogla...
Odgovori
2
Ogledi
2.870
Pozdravljeni! Sem slovenistka in me zanim, kaj sprašujejo sloveniste pri slovenščini, na čem je poudarek in kako podrobno. Hvala za odgovore.
Odgovori
5
Ogledi
3.804
Kolegica je dobila danes na izpitu iz slovenščine tako vprašanje: Kako otroku definiraš nek pojem in je dobila primer klovn. Na kaj se to...
Odgovori
2
Ogledi
3.175
Kako opisati SSKJ? Kaj vse ste povedali? Najlepša hvala že v naprej!
Odgovori
0
Ogledi
3.241
Zanima me, če kdo ve, kaj pri strokovnem izpitu navadno sprašujejo učitelje tujih jezikov. Poučujem namreč angleščino in geografijo in medtem, ko...
Odgovori
0
Ogledi
1.558

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu