Pravni nasveti (arhiv)

(arhiv za že objavljene pravne nasvete)

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Ne prezri
Sodelovanje s spletiščem Advokado, ki je nudilo brezplačne pravne nasvete, je prekinjeno zaradi neaktivnosti. Novih tem za pravne nasvete tako...
Odgovori
0
Ogledi
10.044
  • Zaklenjeno
Področje: Vzgoja in izobraževanje (splošno) Pri medsebojnih terjatvah med delavcem in delodajalcem je možen pobot, če so izpolnjeni pogoji zanj...
Odgovori
1
Ogledi
2.085
  • Zaklenjeno
Področje: Vzgoja in izobraževanje (splošno) Zanima me, ali je pobot med delodajalcem in delavcem mogoč, če delodajalec ne soglaša z njim, delavec...
Odgovori
2
Ogledi
2.874
  • Zaklenjeno
Področje: Drugo Računsko sodišče je pri pregledu poslovanja ugotovilo, da sem bila napačno prevedena v nov plačni sistem. Pregled je opravljalo...
Odgovori
2
Ogledi
2.138
  • Zaklenjeno
Področje: Vrtec Pozdravljeni, prosila bi za odgovor na naslednji vprašanji, in sicer: po izobrazbi sem diplomirana socialna delavka (diplomirala...
Odgovori
1
Ogledi
4.243
  • Zaklenjeno
Področje: Drugo Spoštovani, Jaz imam pa eno nujno vprašanje. Iz sestro nameravava kupiti kmetijsko zemljišče (1hektar) na kateri je stara hiša...
Odgovori
1
Ogledi
2.285
  • Zaklenjeno
Področje: Vrtec Zanima me, če se lahko zaposlim kot vzgojiteljica. Sem profesorica razrednega pouka (še stari program UNI), narejen imam...
Odgovori
1
Ogledi
7.309
  • Zaklenjeno
Področje: Osnovna šola Pozdravljeni, Zanima me kako je v solstvu z nekoriscenim dopustom. Zaposlena sem bila od novembra pa do junija, nato sem...
Odgovori
1
Ogledi
2.613
  • Zaklenjeno
Področje: Drugo Pozdravljeni, ker se pojavljajo dileme v zvezi s pravnimi viri EU, se obračam še na vas. Na strokovnem izpitu se je večkrat...
Odgovori
1
Ogledi
3.538
  • Zaklenjeno
Področje: Drugo Pozdravljeni, vpisana sem v redni podiplomski študij (2.stopnja) pedagoške smeri. pred tem sem več let poučevala v oš. Praktično...
Odgovori
1
Ogledi
2.651
  • Zaklenjeno
Področje: Vrtec Na strokovni izpit se prijavljam kot pomočnica vzgojiteljice, za katero je zahtevana peta stopnje izobrazbe. Po Pravilniku o...
Odgovori
1
Ogledi
3.256
  • Zaklenjeno
Področje: Srednje, poklicne in strokovne šole Pozdravljeni! Jaz sem s pripravništvom začela 1.10.2014. s plačo 650 eur V letu 2014 lahko zaslužim...
Odgovori
1
Ogledi
2.217
  • Zaklenjeno
Področje: Vzgoja in izobraževanje (splošno) Pozdravljeni, ta teden sem bila na razgovoru, kjer ni bil pogoj strokovni izpit, bil pa je pogoj 3...
Odgovori
1
Ogledi
9.778
  • Zaklenjeno
Področje: Vzgoja in izobraževanje (splošno) Zanima me, kako je s koriščenjem letnega dopusta v primeru, ko greš iz bolniške v porodniško? Lansko...
Odgovori
1
Ogledi
2.487
  • Zaklenjeno
Področje: Osnovna šola Pozdravljeni. Imam vprašanje glede pogodbe o zaposlitvi. Moja pogodba je bila sklenjena za določen čas in sicer za...
Odgovori
1
Ogledi
3.239
  • Zaklenjeno
Področje: Vzgoja in izobraževanje (splošno) Kopirano iz: http://www.advokado.si/vprasanje/270/podaljsanje-pripravnistva/ ----- Pozdravljeni...
Odgovori
1
Ogledi
2.947
  • Zaklenjeno
Področje: Vzgoja in izobraževanje (splošno) Mi lahko ravnatelj odredi povečan obseg dela, čeprav se jaz s tem ne strinjam? - - - - - - - - - -...
Odgovori
1
Ogledi
3.644
  • Zaklenjeno
Področje: Osnovna šola Pozdravljeni, v enem izmed prispevkov ste zapisali: Pozdravljeni, v skladu s tretjim odstavkom 7. člena Zakona o...
Odgovori
1
Ogledi
4.094
  • Zaklenjeno
Področje: Osnovna šola Pozdravljeni! V zvezi s povečanim obsegom dela me zanima, kako se le-to obračunava pri plači oz. kakšna je vrednost učne...
Odgovori
2
Ogledi
12.339
  • Zaklenjeno
Področje: Vzgoja in izobraževanje (splošno) Spoštovani! Glede zavrnitve prijave na prosto delovno mesto me zanime sledeče. Ali mora zavod...
Odgovori
1
Ogledi
7.138
  • Zaklenjeno
Področje: Vzgoja in izobraževanje (splošno) Spoštovani! Zanima me sledeče glede objave prostih delovnih mest s strani javnih...
Odgovori
1
Ogledi
2.756

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu