[arhiv] Brezplačna strokovna pomoč

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Zaklenjeno
Pozdravljeni zanima me kako se obsežneje odgovori na vprašanje: Prednosti in slabosti vidnega in slušnega prenosnika. Hvala za odgovor. LP...
Odgovori
1
Ogledi
7.570
  • Zaklenjeno
Kratice so večinoma samostalniki moškega spola, kar določamo glede na to, kako se pregibajo v besedilu, ne glede na to, katerega spola je jedro...
Odgovori
0
Ogledi
3.198
  • Zaklenjeno
Spoštovani, zanima me, ali mi lahko pomagate pri sledečih vprašanjih (namreč, med iskanjem informacij sem naletela na različna mnenja), in...
Odgovori
2
Ogledi
10.564
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, na strokovnem izpitu sem dobila pri slovenščini en stavek, ki sem ga morala popravit. Ta stavek je bil: Na cestnem odseku Celje...
Odgovori
1
Ogledi
1.840
  • Zaklenjeno
Lepo pozdravljeni, na vprašanje kaj je pasivizacija, ste odgovorili: "Pasivizacija učencev izhaja iz enosmerne komunikacije (ob učiteljevi...
Odgovori
2
Ogledi
4.435
  • Zaklenjeno
Spoštovani, našla sem podatek, da se okrajšave v primeru, da izhajajo iz ene besede, pišejo stično (lastnoročno - l.r.), če izhajajo iz več...
Odgovori
2
Ogledi
1.880
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, ali bi mi lahko razložili ali pišemo na primer Pitagorov izrek - dokaz z vezajem ali pomišljajem ter ali je v tem primeru stično...
Odgovori
1
Ogledi
2.380
  • Zaklenjeno
pozdravljeni, malo sem brskala po forumu in vprašanjih pri slovenščini ter seveda pregledala katalog znanja za drugo raven raven. zanima me, če...
Odgovori
1
Ogledi
2.093
  • Zaklenjeno
kdaj pišemo ringa raja z veliko začetnico in kdaj z malo.Prosila bi za kakšen primer.Hvala *opomba: na temo bo odgovorila @Tanja Tomšič_RUTIL...
Odgovori
1
Ogledi
2.480
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, ali bi mi lahko kdo pomagal razložiti pojem grafem? Kaj je fonem mi je jasno, vendar za grafem sem nekje zasledila, da so to črke...
Odgovori
3
Ogledi
4.292
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Prosila bi vas za razlago oz. razliko med strčnim in nestičnim vezajem in pomišljajem. Hvala, lp *opomba: na temo bo odgovorila...
Odgovori
1
Ogledi
3.457
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Zanima me, ali se powerpoint (PowerPoint) predstavitev piše z veliko ali z malo začetnico. Za kakšen tip prevzete besede gre...
Odgovori
1
Ogledi
1.375
  • Zaklenjeno
Kaj točno povedati pri tem vprašanju, kaj je sploh mišljeno s tem (poleg tega, kar piše v zapiskih)? *opomba: na temo bo odgovorila @Tanja...
Odgovori
2
Ogledi
13.852
  • Zaklenjeno
zanima me kako se napiše od- do stično ali nestično? npr.: 8.00-12.00 ali 8.00 - 12.00 *opomba: na temo bo odgovorila @Tanja Tomšič_RUTIL...
Odgovori
5
Ogledi
3.797
  • Zaklenjeno
Kaj povedati pri tem vprašanju? *opomba: na temo bo odgovorila @Tanja Tomšič_RUTIL (sodelavka za strokovno pomoč pri slovenščini), zato vas...
Odgovori
6
Ogledi
6.903
  • Zaklenjeno
Katere kretnje poznamo in kako jih opisati? *opomba: na temo bo odgovorila @Tanja Tomšič_RUTIL (sodelavka za strokovno pomoč pri slovenščini)...
Odgovori
7
Ogledi
5.545
  • Zaklenjeno
zanima me še v kakšnem jeziku se pogovarjamo na strokovnem izpitu?(knjižni pogovorni?) *opomba: na temo bo odgovorila @Tanja Tomšič_RUTIL...
Odgovori
1
Ogledi
1.065
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, prosila bi vas, če mi lahko pomagate z odgovori na naslednja vprašanja (vprašanja sem zasledila na forumu): 1. Kako se tujci naučijo...
Odgovori
4
Ogledi
1.976
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Oglejte si 10-minutno video delavnico z Ido Baš. Spletna stran: http://www.mladinska.com/sskj/domov Zelo zanimivo (in koristno)!
Odgovori
1
Ogledi
1.166
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Zanima me kako se pravilno napiše: JAVNI ZAVOD VRTEC ZREČE. Hvala za odgovor in lep pozdrav. *opomba: na temo bo odgovorila...
Odgovori
1
Ogledi
1.805

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu