Ankete, raziskovalne naloge ...

Ustvarite ankete, ki so vam pomoč npr. pri diplomski nalogi ali kateri koli drugi zadevi, ki je v povezavi s šolstvom.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, v okviru magistrske naloge izvajam krajšo anketo o nakupovalnih trendih izdelkov za široko potrošnjo. Zelo bi vam bil hvaležen, če...
Odgovori
0
Ogledi
1.155
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, v okviru magistrske naloge izvajam krajšo anketo o nakupovalnih trendih izdelkov za široko potrošnjo. Zelo bi vam bil hvaležen, če...
Odgovori
0
Ogledi
902
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, če uporabljate bančne aplikacije, vas prosim za sodelovanje v anketi v okviru magistrske naloge. Povezava: Anketa Hvala in lep...
Odgovori
0
Ogledi
1.014
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, v okviru magistrske naloge izvajam krajšo anketo o nakupovalnih trendih izdelkov za široko potrošnjo. Zelo bi vam bil hvaležen, če...
Odgovori
0
Ogledi
374
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, sem Katja Pogorelc študentka izobraževalne biologije in izobraževalne kemije na Fakulteti za naravoslovje in matematiko, Univerza v...
Odgovori
0
Ogledi
717
  • Zaklenjeno
REŠITE VPRAŠALNIK, BODITE DOBRODELNI IN POMAGAJTE MAGISTRIRATI. Povezava do vprašalnika: Različne pismenosti in psevdoznanost - 1KA | Spletne...
Odgovori
0
Ogledi
692
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, pripravljam diplomsko nalogo z naslovom Pomen izkustvenega učenja za profesionalni razvoj vzgojiteljev. Na povezavi spodaj prilagam...
Odgovori
0
Ogledi
286
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, sem nekdanja študentka študijske smeri Trženje na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani. Za uspešen zaključek magistrskega...
Odgovori
0
Ogledi
940
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Sem študentka 1. letnika programa Zgodnje učenje na pedagoški fakulteti UP. V sklopu predmeta Gibanje kot dejavnik celostnega...
Odgovori
0
Ogledi
440
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Hvala administratorju za dovoljenje za objavo prispevka. Sva Matic in Zala, magistra fizike (Fakulteta za matematiko in fiziko –...
Odgovori
0
Ogledi
784
  • Zaklenjeno
Spoštovani, sem študentka magistrskega študija na Pedagoški fakulteti UM, na Oddelku za razredni pouk in v sklopu zaključnega letnika pripravljam...
Odgovori
0
Ogledi
1.704
  • Zaklenjeno
Spoštovani, sem Nina Bergant, študentka Predšolske vzgoje na Univerzi na Primorskem, kjer trenutno zaključujem. V okviru diplomske naloge izvajam...
Odgovori
0
Ogledi
354
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, sem študentka predšolske vzgoje na pedagoški fakulteti na Univerzi na Primorskem. V okviru diplomske naloge sem pripravila raziskavo...
Odgovori
1
Ogledi
836
  • Zaklenjeno
Spoštovani učitelji in učiteljice. Sem Ingrid Sever, študentka magistrskega študija Poučevanje na razredni stopnji z angleščino na Pedagoški...
Odgovori
0
Ogledi
424
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, Pozdravljeni sem študentka Filozofske fakultete na oddelku za Pedagogiko, kjer trenutno zaključujem svoj študij s pisanjem...
Odgovori
0
Ogledi
744
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni, sem študentka podiplomskega magistrskega študija na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem. V zaključnem delu preučujem...
Odgovori
0
Ogledi
1.138
  • Zaklenjeno
Na Safe.si se trudimo, da bi bila naša spletna stran čim bolj pregledna in uporabna. Vaše mnenje nam je zelo pomembno. Vabimo vas, da izpolnite...
Odgovori
0
Ogledi
333
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Pri Centru za družboslovno informatiko, ki deluje znotraj FDV UL, trenutno delamo na izboljšanju uporabniške izkušnje spletnega...
Odgovori
1
Ogledi
393
  • Zaklenjeno
Spoštovan/-a vzgojitelj/-ica, sem Sanja Zelko, študentka predšolske vzgoje na Pedagoški fakulteti v Mariboru. Pišem diplomsko nalogo z naslovom...
Odgovori
0
Ogledi
871
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni! Vljudno bi vas prosila, če bi si lahko vzeli pet minutk časa in v celoti rešili tale vprašalnik. Vprašalnik se navezuje na...
Odgovori
0
Ogledi
351

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu